بازار فروش شیره خرما عمده

بازار فروش شیره خرما عمده ارگانیک بخاطر فواید و خواص فراوانی که دارد، بسیار پر رونق بوده و فروش بیشتری نسبت به محصولات دیگر دارد. از آنجایی که خاصیت شیره خرما ثابت شده است، بخاطر همین مصرف شیره خرما اصل در بین خانواده ها جا افتاده است، از این رو میزان تقاضای شیره خرما با کیفیت در بازار زیاد می باشد. البته لازم بذکر است شیره خرما تولید شده در کشور به اندازه ای با کیفیت هستند که نه تنها در بازار داخلی بسیار پر رونق می باشد، بلکه به کشور های اطراف نیز صادر می شود.

بازار فروش شیره خرما عمده

کاربردهای شیره خرما در صنعت مواد غذایی

کاربردهای شیره خرما در صنعت مواد غذایی امروزه مضراتی شکر ثابت شده می باشد، بسیار از شرکت های مواد غذایی برای تولید محصولات خود، شیره خرما ارگانیک را جایگزین شکر کرده اند. در چند سال اخیر در کشور خودمان نیز چندین برند هستند که محصولات خود را با شیره خرما تهیه کرده و با استقبال عموم مردم مواجه شده اند. از آنجایی که شیرینی خرما درجه یک شیرینی طبیعی بوده و فاقد عناصر مصنوعی و مضر می باشد، مانع اضافه وزن و فشار بالا می شود.

به همین خاطر برای تهیه انواع بیسکوییت، کیک و انواع دسر ها از شیره خرما بهره می برند. با این روش تولید افرادی که دچار افزایش وزن و یا دیابت هستند در حد اعتدال می توانند از آنها استفاده بکنند. البته امروزه از شیره خرما انواع قند های رژیمی و شکلات رژیمی نیز تهیه می شود.

با پیشرفت علم در مواد غذایی و خوراکی در خارج و داخل کشور کارخانه های نیز اقدام به تولید نوشیدنی با قند طبیعی کرده‌اند که شیره خرما بهترین گزینه برایشان می باشد. البته یکی از پر مصرف ترین صنایع غذایی که از شیره خرمای اصل استفاده می کنند، برای تهیه انواع مربا و مارمالاد می باشد. همچنین از شیره ناب خرما برای تهیه ترشی مخصوصا سیر ترشی بهره می برند.

قیمت انواع شیره خرما عمده

قیمت انواع شیره خرما عمده قیمت انواع شیره خرما عمده با توجه به تناژ درخواستی، شهر یا کشور مقصد، نوع بسته بندی که بصورت دبه های کیلویی باشد یا فله ای،گالنی و بشکه ای و نوع فروش حضوری یا غیر حضوری کاملا متغیر بوده و خریدار عمده باید قبل از خرید به تمامی این فاکتور ها دقت کافی داشته باشد. اگر خریدار عمده شیره خرما بخواهد این محصول را با قیمت پایین تر از سطح بازار خریدار بکند، باید مستقیما با خود شرکت تولید کننده و توزیع شیره خرما در ارتباط باشد. برای خرید شیره خرما بصورت مستقیم باید به سایت فروش این مرکز مراجعه بکنید که حذف واسطه ها و خرید تناژ بالا باعث کاهش قیمت نهایی این محصول می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما