تولید شیره خرما برای دیابتی ها

شیره خرما از خوراکی های لذیذ و مفیدی است که سرشار از انواع ویتامین ها و مواد معدنی می باشد. افراد دیابتی می توانند از این محصول به دلیل دارا بودن قند گیاهی، به عنوان جایگزین قند و شکر استفاده کرده و ریز مغذی های ضروری بدن خود را تامین نمایند. امروزه برخی از تولید کنندگان شیره خرما برای دیابتی ها، با استخراج بخشی از گلوکز موجود در ساختار شیره خرما، آن را به محصولی مفیدتر و دارای میزان متعادلی از قند گیاهی تبدیل و جهت استفاده بیماران دیابتی، عرضه می نمایند.

تولید شیره خرما برای دیابتی ها

آیا مصرف شیره خرما برای دیابت خوب است

آیا مصرف شیره خرما برای دیابت خوب است شیره خرما دارای دو نوع قند گیاهی پیچیده به نام های گلوکز و فروکتوز است. به طور کلی قند های پیچیده گیاهی نسبت به قند موجود در شکر که ساکارز است، ضرر کمتری برای افراد دیابتی دارند و عملکرد انسولین را در بدن دچار اختلال نمی سازند. بیماران دیابتی در صورتی که شیره خرما اصل بوده و به آن قند های افزودنی شیمیایی اضافه نشده باشد، می توانند به میزان مجاز تعیین شده در رژیم غذایی خود از این محصول استفاده نمایند.

ضمن آن که قند موجود در شیره خرما با مقدار زیادی فیبر همراه می باشد که این میزان فیبر، سبب دفع بخشی از قند شیره خرما می شود و از این رو مصرف آن به شکر ارجحیت دارد.

امروزه در بعضی از کارخانجات طی فرآیند هایی، از میزان گلوکز و فروکتوز موجود در شیره خرما می کاهند و محصولی مناسب بیماران دیابتی تولید می نمایند که در عین دارا بودن انواع ویتامین ها، املاح و مواد معدنی مفید، از قند کمتری برخوردار بوده و لذا مناسب مصرف افراد مبتلا به دیابت می باشد.

پخش شیره خرما برای دیابتی ها

پخش شیره خرما برای دیابتی ها جهت خرید شیره خرما برای افراد مبتلا به دیابت بهتر است به مراکز پخش و فروشندگان معتبری مراجعه نمایید که خود، تولید کننده این محصول نیز باشند. در این صورت با خرید مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده، ضمن اطمینان از کیفیت بالای شیره خرما با حذف هزینه های دلالی و واسطه گری، این محصول را با قیمت مناسب تری نیز خریداری خواهید نمود.

مجموعه ما یکی از معتبرترین و معتمدترین مراکز تولید و‌ پخش شیره خرما برای مبتلایان به دیابت بوده که این محصول را با بهترین کیفیت در معرض فروش قرار می دهد. در این مجموعه شیره خرما غلیظ با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهره گیری از ماشین آلات مدرن و کارشناسان مجرب و متخصص، تولید و پخش می گردد. جهت سفارش و خرید بهترین شیره خرما برای دیابتی ها، می توانید به وب سایت ما مراجعه نمایید تا ضمن آشنایی با انواع محصولات ما، از مزایای مشاوره پیش از خرید با کارشناسان مجرب و متخصص ما نیز بهره‌مند گردید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما