تولید عمده شیره خرما خانگی

شیره خرما اصل طی فرآیند پخت خرماهای شهد دارِ بدون هسته، در آب جوش تهیه می‌شود و از آنجائیکه این ماده‌ی خوراکی ماهیت انرژی زایی دارد، می‌تواند به عنوان وعده ی غذایی به ویژه هنگام صبحانه مصرف شود. شیره خرما خانگی حاوی مواد معدنی و ویتامین‌هایی است که موجب بهبود عملکرد سیستم گوارشی بدن، جلوگیری از کم خونی، کاهش کلسترول خون، تقویت سلولهای عصبی و کاهش خستگی و سستی بدن می‌شود. توصیه می‌گردد خرید شیره خرما از مراکز معتبر که اصول بهداشتی را رعایت می‌کنند صورت پذیرد.

تولید عمده شیره خرما خانگی

نکات مهم هنگام خرید شیره خرما

نکات مهم هنگام خرید شیره خرما هنگام خرید شیره خرما در نظر گرفتن برخی نکات ضروری است که در ادامه به برخی از این عوامل اشاره می گردد. شیره خرما خانگی اصل ، فاقد مواد نگهدارنده می‌باشد که باعث می‌شود این محصول مغذی از کیفیت بالایی برخوردار گردد و لازم است یادآوری گردد که تنها ماده ی مجاز افزودنی به شیره‌ی خرما، اسیدسیتریک می‌باشد. درنظر گرفتن غلظت شیره خرما یکی دیگر از نکات ضروری است زیرا هرچه این شیره غلیظ تر باشد، دیرتر کپک می‌زند و ماندگاری بیشتری دارد و عاری از شکرک خواهد بود.

درنظر گرفتن PH مجاز در زمان خرید شیره ی خرما به میزان ۳/۵ الی ۴/۳ ضروری است. رعایت بهداشت و پاکیزگی درطی فرآیند تهیه و تولید این ماده ی خوراکی بسیار حائز اهمیت است، بنابراین میبایستی به صورت اصولی و مناسب بسته بندی شود تا مانع فاسد شدن آن گردد و دربرابر ورود حشرات غیرقابل نفوذ باشد و همچنین هنگام بروز ضربه مقاومت مناسبی داشته باشد. ضمنا” وجود برگ یا پوست خرما در شیره ی خرما دلیل بر غیر بهداشتی بودن آن است.

از دیگر نکات مهم در خرید شیره‌ی خرما، طعم و مزه و بوی آن است که عدم استفاده از مواد نگهدارنده در تهیه‌ی این محصول موجب می‌شود که هنگام چشیدن، طعم واقعی خرما حس شود ضمن اینکه نباید بوی سوختگی یا ترشیدگی از آن به مشام برسد. این ماده‌ی خوراکی مغذی درصورت قرار گرفتن در ظروف دربسته و مکان خشک و خنک به مدت یک سال قابل نگهداری و بهره برداری است.

مرکز عرضه شیره خرما خانگی

مرکز عرضه شیره خرما خانگی تولید کنندگان شیره ی خرما خانگی در راستای کسب رضایت مشتریان و متقاضیان بازارهای داخل و خارج از کشور، توزیع این محصول را در بسته بندی های شکیل و تمیز و همچنین به صورت فله‌ای و کاملا” سالم و بهداشتی و با قیمتی مناسب و پایین در دستورکار خود دارند. خرید شیره ی خرما از مراجع و مراکز معتبر و از طریق اینترنتی و آنلاین نه تنها موجب دسترسی سریعتر و آسانتر شده است بلکه باعث عرضه ی آن با قیمتی منصفانه و مقرون به صرفه گردیده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما