تولید کننده شیره خرما ماژ با بهترین قیمت

شیره خرما از فرآورده های خرما بوده که از خواص درمانی بسیار بالایی برخوردار است و متخصصین علوم تغذیه همواره به استفاده از آن تاکید می نمایند. تولید کننده شیره خرما ماژ با بهترین قیمت محصولات را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد و در مواردی به ارائه عمده آنها می پردازد.

تولید کننده شیره خرما ماژ با بهترین قیمت

روش های تولید شیره خرما غلیظ یک کیلویی با کمترین هزینه

روش های تولید شیره خرما غلیظ یک کیلویی با کمترین هزینه برای تهیه شیره خرما از روش های بسیار زیادی استفاده می‌شود که یکی از آنها تولید شیره خرما به روش گرم است. در این روش خرماها را در قابلمه های بزرگی می ریزند و به همان اندازه به آنها آب اضافه می نمایند. سپس آب و خرما را روی حرارت قرار می‌ دهند تا شیره خرما گرفته شود، چند لحظه صبر می‌کنند تا در اثر حرارت شیره خرما به غلظت مورد نظر خود برسد. در مرحله بعد شیره را از صافی رد خواهند کرد تا تفاله‌ های خرما از آن جدا شود و شیره ای شفاف به دست بیاید.

روش بعدی برای تولید شیره خرما روش سرد می باشد. برای تولید شیره خرما به این روش، خرماها را در حوض های کوچک سیمانی که ارتفاع آن ها با سطح زمین حدود ۵ متر باشد و مخصوص عمل شیره گیری است، می‌ ریزند. سپس خرما های موجود در این حوزه ها بر اثر فشاری که به آنها وارد می‌ شود از حفره ای که در ته حوضچه موجود است، خارج خواهد شد. به شیره به دست آمده از این روش شیره خرمای طبیعی می گویند.

اما شیره خرما به روش حصیر هم تهیه خواهد شد، در شهرهای مناطق جنوبی کشور همچون شهر میناب حصیرهایی از برگ نخل خرما تولید می شود، به همین دلیل برای تولید شیره خرما به جای استفاده از روش اول و دوم خرماها را در این حصیرها می ریزند و به آنها فشار وارد می کنند.

بررسی فرآیند تولید شیره خرما صدر در صد خالص

بررسی فرآیند تولید شیره خرما صدر در صد خالص شیره خرما از مواد غذایی انرژی زایی بوده که برای مواقعی که بدن به انرژی بیش تری نیاز دارد، بهترین گزینه برای مصرف است. شیره خرما از خواص درمانی بسیار بالایی برخوردار می باشد و حاوی فسفر و آهن است. مصرف آن در وعده صبحانه سبب فعال شدن سلول های عصبی خواهد شد و مانع ایجاد کم‌ خونی در افراد می شود.

شیره خرما تسکین دهنده دردهای روماتیسمی و امراض شریانی و وریدی است. در بسیاری از استان‌ های کشور از شیره خرما به جای شکر استفاده می نمایند که برای این منظور و برای تهیه شیره خرما به خرما و آب جوش نیاز است.

برای تهیه شیره خرما صدر در صد خالص، در ابتدا خرما را به دقت می شویند و آن را از وسط نصف می کند و سپس هسته آن را جدا خواهند کرد و در یک قابلمه گود می ریزند. در مرحله بعد روی آنها آب جوش می ریزند و می گذارند نیم ساعت بماند. پس از این مدت قابلمه را روی حرارت گذاشته و اجازه می‌ دهند تا به جوش بیاید. وقتی که آب جوش آمد زیر شعله را کم کرده و می‌ گذارند ۵ دقیقه به خوبی بجوشد، تا نرم شود. تا زمانی ادامه می‌ دهند تا خرما کاملاً نرم شود. در حلب در قابلمه را از روی حرارت بر می‌دارد و می‌گذارند نیم ساعت دیگر در همان قابلمه بماند.

بعد از این مدت خرماها را از صافی رد می کنند و با دست آرام آرام فشار می‌دهند تا شیره آن جدا شود و از صافی خارج شود. حال شیره را دوباره روی حرارت قرار می دهند تا آرام آرام بجوشد و غلیظ شود در این مرحله باید شیره را مدام هم زد تا ته نگیرد.

کارخانه تولید شیره خرما 100 گرمی در مشهد

کارخانه تولید شیره خرما 100 گرمی در مشهد کارخانه تولید شیره خرما 100 گرمی در مشهد، تمام تلاش خود را انجام می دهد تا بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در اختیار شما عزیزان قرار دهد و در مواردی به ارائه عمده آنها می پردازد.

روش های زیادی وجود دارد که با استفاده از آنها می توان شیره خرما را تهیه کرد. یکی از آنها مراجعه حضوری به مراکز عرضه انواع شیره خرما است اما چنین روش خریدی به شما توصیه نمی شود، چرا که با صرف وقت و هزینه بسیار زیادی همراه است. در این زمینه می توانید از طریق درگاه اینترنتی با کیفیت ترین شیره خرما غلیظ یک کیلویی خود را خریداری کنید و خیلی به صرفه داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما