خرید مستقیم انواع شیره ی انگور با بالاترین مرغوبیت

انواع شیره‌ی انگور با بالاترین درجه ی کیفی، دارای طعم و عطری بینظیر برای فروش به صورت مستقیم موجود می‌باشد. این شیره‌ی منحصر به فرد و عالی، با استفاده از مرغوب ترین انگور و در محیطی کاملاً بهداشتی زیر نظر اساتید فن تهیه و روانه بازار گردیده است. به علت عرضه‌ی مستقیم، قیمت در نظر گرفته گرفته شده برای فروش بهترین شیره انگور موجود در کشور، فوق‌العاده استثنایی و ارزان می‌باشد.

خرید مستقیم انواع شیره ی انگور با بالاترین مرغوبیت

هنگام خرید شیره انگور به چه چیزهایی توجه کنیم

هنگام خرید شیره انگور به چه چیزهایی توجه کنیم شیره های انگور ( شیره های سیاه، سفید و غیره ) از آن دست انواع شیره خوراکی طبیعی می‌باشند که به دلیل خواص منحصر به فرد و سرشار، طعم و عطر گوارا و دلچسب و همچنین قیمت مناسب و ارزان، بیش از سایر شیره های میوه درختان، مورد توجه و استفاده قرار گرفته اند.

موضوع یاد شده در حالی است که در سرتاسر این کره‌ی خاکی، سرزمین عزیزمان ایران، به واسطه‌ی برخورداری از اقلیم مناسب و خاک حاصلخیز؛ دارای تاکستان های بکر و طبیعی فراوانی بوده و از دیرباز استفاده از این شیره‌ی مغذی و انرژی بخش در فرهنگ اصیل غذایی ما جایگاه ویژه ای داشته است.

با توجه به مطالب مطرح شده و امید به این موضوع که شما عزیزان خواننده هم در زمره‌ی مصرف کنندگان دائمی این خوراکی لذیذ و مفید باشید. در ادامه برخی از موارد با اهمیتی که در حین خرید شیره می بایست بیش از سایر موارد به آن عنایت داشته باشید را به صورت مختصر، مفید و کاربردی به استحضار شما همراهان ارجمند می رسانیم:

 • همواره به یاد داشته باشیم که شیره های انگور درجه یک و اعلاء، می بایست با استفاده از انگور مرغوب و با کیفیت تهیه گردند؛ در واقع یکی از پارامترهای اساسی و زیربنایی برای تعیین گرید کیفی شیره، نوع انگور به کار رفته برای فرآوری آن می باشد. بنابراین علاوه بر توجه به مشخصات ظاهری هنگام خرید به عطر و طعم محصول نیز توجه فرمایید.
 • قیمت انواع شیره انگور، با توجه به بهای پرداخت شده برای تهیه‌ی مواد اولیه ( بنابر عرف تولید کنندگان و البته، کیفیت انگور مورد استفاده، تقریباً از پنج تا شش کیلو انگور، یک کیلو گرم شیره به دست می آید ) و برخی هزینه های مستقیم و غیر مستقیم تولید مانند: هزینه های حقوق و دستمزد و بسته بندی تعیین می گردد. این قیمت در بازار مشخص بوده و از فروشنده ای به فروشنده ی دیگر تفاوت کمی دارد؛ بنابراین در صورت برخورد با شیره ای که برای فروش قیمت بسیار پایین تری دارد ( نسبت به میانگین یاد شده ) به دلیل احتمال دستکاری کیفیت، از خرید آن اجتناب فرمایید.
 • به طور معمول، خرید شیره های صنعتی تولید شده در محیط های استاندارد و بسته بندی بهداشتی بیش از سایر انواع سنتی مورد توصیه می باشند.
 • در هنگام خرید، توجه به مشخصات درج شده بر روی قوطی حاوی شیره مانند: اطلاعات تولید کننده، نشان استاندارد، سلامت و گواهینامه‌های بهداشتی، تاریخ تولید و انقضاء بسیار ضروری و اجتناب نا پذیر است.

روش های تشخیص انواع شیره انگور در هنگام خرید

روش های تشخیص انواع شیره انگور در هنگام خرید تقاضای روز افزون، به دلیل خواص بی نظیر و استقبال چشمگیر هموطنان عزیز از شیره های خوش خوراک انگور، از یکسو، و همچنین تاکستان های بکر و طبیعی موجود در کشور و نیز، تولید فراوان انواع انگور از سوی دیگر، سبب گردیده تا دست اندر کاران تولید شیره، با استفاده از محصولات مختلف ( درجه کیفی غیر همسان انگورهای برداشت شده ) و البته رعایت دستورات و استانداردهای فرآوری ( صرف نظر از روش های سنتی ) در سطوح مختلف، شیرهایی را با درجه بندی و مرغوبیت گوناگون تولید ‌و روانه ی بازارهای مصرف نمایند.

نظر به مطالب پیش گفته، به طور حتم، شما نیز تصدیق می‌نمایید که در هنگام مراجعه برای خرید شیره های انگور، با انواع آن، که هم از نظر قیمت و هم کیفیت، با یکدیگر متفاوت می باشند رو به رو خواهید شد.

به همین دلیل، در نظر داریم تا روش های تشخیص شیره انگور را در هنگام خرید برای شما خوبان بیان نماییم:

 • رنگ شیره بنا بر نوع انگور مورد استفاده ( انگور سفید، قرمز، یا سیاه و غیره ) با یکدیگر متفاوت است ولی از آن جا که فروش شیره های انگور سیاه و قرمز مرسوم تر می باشد باید بیان نماییم که رنگ نرمال و طبیعی این شیره، به رنگ قهوه ای متمایل به روشن و کاملاً زلال . شفاف می باشد.
 • یکی از راه های تشخیص بسیار موثر و عالی، چشیدن و استشمام دقیق طعم ‌‌عطر شیره می‌باشد؛ طعم و عطر شیره به گونه ای است که با میوه‌ی انگور دقیقاً مطابقت داشته و البته طعم خیلی شیرین آن به اندازه ای است که به اصطلاح، گلو را می زند.
 • غلظت مناسب را با تکان دادن محتویات ظرف شیره تشخیص دهید. ( نوع مرغوب نباید خیلی سفت مانند مربا باشد و یا خیلی آبکی و روان مثل دوغ )

چگونه هنگام خرید شیره انگور درجه یک را تشخیص دهیم

چگونه هنگام خرید شیره انگور درجه یک را تشخیص دهیم در هنگام خرید، با استفاده از روش های زیر، می توانید از مشخصات قابل قبول شیره ی انگور درجه یک و عالی که مناسب خرید می باشد اطمینان حاصل فرمایید:

 1. کمی از آن را بچشید؛ باید به جز طعم و عطر عالی و دلچسب انگور هیچگونه رایحه و طعم اضافه ای احساس نکنید.
 2. رنگ بهترین شیره های انگور سیاه و یا قرمز موجود در بازار، به رنگ قهوه ای روشن ( خرمایی که متمایل به طلایی باشد ) است.
 3. از نظر غلظت، شیره های درجه یک، نه به اندازه ای غلیظ هستند ( مانند عسل ) که با مشکل در ظروف جا به جا شوند و یا آن میزان رقیق می باشند ( مثل دوغ ) که به راحتی در ظروف مورد استفاده برای نگهداری تکان بخورد. ( در اصطلاح عامیانه لق لق نمایند )
 4. شیره ی ممتاز، علاوه بر شرایط گفته شده؛ می بایست زلال و یکدست ( فاقد ذرات معلق ) باشد.
 5. هر گونه استشمام بوی ترشیدگی یا طعم سوختگی، مشاهده‌ی رنگ تیره ( قیر مانند ) و یا علائمی مانند شکرک زیاد از نشانه های بی کیفیت بودن این محصول است.

خرید بهترین شیره انگور با پایین ترین قیمت

خرید بهترین شیره انگور با پایین ترین قیمت آنچه که مجموعه‌ی حاضر، برای سالیان متمادی است که به آن افتخار می نماید، تهیه و تحویل اعلاء ترین شیره های انگور موجود در سطح کشور، به صورت مستقیم و با پایین ترین قیمت ممکن به خریداران محترم می باشد.

قیمت در نظر گرفته شده برای خرید انواع شیره های موجود با این کیفیت استثنایی، فوق‌العاده خوش طعم و لذیذ ( خرید شیره انگور یک کیلوگرم با این قیمت ها، پایین تر از کف بازار عمده فروشان است ) در نوع خود بی نظیر و غیر قابل رقابت می‌باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما