شرکت صادرات شیره توت تازه به کشورهای عربی

کشورهای عربی از کشورهای دوست و همسایه با ایران می‌ باشند که دارای مبادلات اقتصادی بسیار زیادی با هم بوده و یکی از محصولات صادراتی به آنها شیره توت می باشد، شرکت صادرات شیره توت تازه به کشورهای عربی این ماده غذایی را که برای مصارف بسیار زیادی قابل استفاده می باشد را با بسته بندی های بسیار خوب به کشورهای مختلف صادر کرده و آنها را با کیفیتی بسیار عالی و مناسب به فروش می رساند.

شرکت صادرات شیره توت تازه به کشورهای عربی

بیشترین میزان صادرات شیره توت به چه کشورهای صورت می گیرد

بیشترین میزان صادرات شیره توت به چه کشورهای صورت می گیرد شیره توت از خواص و فواید بسیار زیادی برای بدن برخوردار است که از مهمترین خواص این ماده غذایی می توان به تقویت حافظه، درمان‌ کم‌ خونی، سلامت دستگاه گوارش، هضم آسان غذا، درمان یبوست، سلامت پوست و مو و بسیاری موارد مختلف دیگر اشاره نمود و به دلیل تازه و ارگانیک بودن خود جزو مواد غذایی مفید محسوب می شود.

شیره توت علاوه بر اینکه در بازار داخلی کشور دارای میزان فروش و تقاضای بالایی است، در کشورهای مختلف نیز به مقدار قابل قبولی خرید و فروش می شود و از بازار فروش خوبی برخوردار است.

بیشترین میزان صادرات شیره‌ توت به کشورهای مختلفی همچون عراق، سوریه، روسیه، ترکیه، پاکستان، قزاقستان، چین، هند و بسیاری از کشورهای مختلف اروپایی انجام می گردد.

دلایلی از قبیل کیفیت، خواص و فواید، ارزش غذایی بالا و سایر گی های مختلفی که شیره توت دارد توانسته بر فروش بسیار خوب این ماده غذایی در کشورهای مختلف تاثیر گذارد و سبب شده تا این محصول جزو مواد صادراتی درجه یک در بازار های جهانی معرفی گردد.

به دلیل افزایش رابطه با کشورهای عربی این ماده غذایی در کشورهای مختلف از جمله کشورهای همسایه نیز عرضه می‌ شود و میزان فروش و صادرات آن در کشورهای مختلف به تولید عمده و انواع آن در بازار داخلی کشور نیز کمک بسیار زیادی نموده و سبب شده تا واحدهای تولید کننده، این ماده غذایی را در حجم بالایی تولید کرده و با کیفیتی بسیار خوب به فروش برسانند.

چه عواملی بر میزان صادرات شیره توت تاثیرگذار است

چه عواملی بر میزان صادرات شیره توت تاثیرگذار است در بخش قبل به مهمترین خواص شیره توت اشاره کردیم اما بد نیست بدانید که این ماده غذایی علاوه بر خواص درمانی زیادی که دارد برای مصارف مختلفی نیز قابل استفاده می باشد که از مهمترین موارد استفاده از آن برای مصرف صبحانه می باشد که همراه با ارده معجون خوشمزه و مقوی می‌ شود که می‌ تواند به افزایش انرژی بدن در طول روز کمک بسیار زیادی نماید.

علاوه بر این مورد، بسیاری از تولید کنندگان در صنایع غذایی نیز از شیره توت برای مصارف مختلفی مانند تهیه کیک و شیرینی نیز استفاده می کنند به همین علت این محصول در بازارهای داخلی نیز به میزان بالایی خرید و فروش می گردد.

شیره توت که خود شامل انواع مختلفی می باشد تحت تاثیر عوامل زیادی می‌ تواند راه ورود به کشورهای مختلف را هموار کند به همین علت عواملی که بر میزان صادرات شیره توت تاثیرگذار است را با هم مورد بررسی قرار می دهیم.

  • یکی از عوامل تاثیرگذار بر افزایش میزان صادرات این محصول کیفیت شیره می باشد و کیفیت این محصول در گرو شرایط تولید، کیفیت ماده اولیه برای تولید، روش تولید و سایر ویژگی‌ های دربرگیرنده این محصول می باشد.
  • طی کردن مراحل تجاری و احترام به قوانین کشورهای وارد کننده این محصول نیز از دیگر عوامل تاثیرگذار بر میزان صادرات شیره توت در کشور می باشد.
  • ارائه شیره توت به‌ صورت کاملاً خالص و مرغوب و درجه یک نیز می‌ تواند در جذب مشتری و فروش بالای این محصول موثر باشد.

بررسی کلی انواع راه های صادراتی شیره توت

بررسی کلی انواع راه های صادراتی شیره توت شیره توت دارای انواع مختلف مانند شیره توت سیاه، شیره توت قرمز، شیره توت سفید، شیره توت خشک و نمونه‌ های مختلف دیگر می باشد که هرکدام از آن ها دارای قیمت های مختلفی می باشند و با توجه به نحوه فروش آنها در بازارهای داخلی و خارجی با نرخ های متفاوتی خرید و فروش می گردند.

قیمت شیره توت در سال 1400 با تغییرات ارزی و نوسانات بازار از رشد چشمگیری برخوردار گردیده و سبب شده تا این محصول با قیمت متفاوتی نسبت به سال‌ های قبل به فروش برسد.

این محصول با توجه به تنوع زیادی که دارد در بازارهای جهانی نیز دارای میزان فروش بالایی است به همین علت تاجران و صادر کنندگان توانسته اند آنها را با راه‌ ها و روش‌ های مختلفی به کشورهای مختلف صادر کنند.

راه های صادراتی شیره‌ توت شامل انواع مختلفی از قبیل:

  • صادرات به روش دریایی
  • صادرات به روش زمینی
  • صادرات هوایی
  • صادرات مستقیم و بی واسطه
  • یا صادرات توسط واسطه گران

انجام می گردد، در صادرات به صورت مستقیم و بی واسطه این محصول علاوه بر اینکه مستقیماً توسط واحد تولید کننده یا شرکت صادراتی آن به کشورهای مختلف عرضه می گردد، می تواند بر قیمت مناسب و اطمینان خریدار و فروشنده نیز تأثیر گذارد.

در روش های واسطه ای، این ماده غذایی توسط شرکت‌ های تجاری که به عنوان شرکت همکار در این زمینه فعالیت می‌ کنند، صادر می شوند که می‌ توانند از تفاوت قیمتی نسبت به نمونه های بی واسطه برخوردار باشند.

در روش هایی که به صورت دریایی، هوایی یا زمینی انجام می‌ شود در برخی از موارد از قبیل تعرفه گمرکی، هزینه های گمرکی، روش بسته بندی، بارگیری محصول، مدت زمانی که طول می‌ کشد تا شیره به دست مصرف‌ کننده و بازار خارجی برسد و سایر موارد مختلف دیگر با هم متفاوت می باشند.

در روش هوایی پرداخت هزینه پرواز،‌ پرداخت هزینه‌ های خروج از مرز و غیر دارای نرخ بالاتری نسبت به نمونه های دیگر می باشند، اما در در این روش این ماده غذایی سریع تر به دست مصرف کننده می رسد.

در روش‌ های زمینی نیز توسط این ماده غذایی در بسته بندی های مختلف در کانتینرهای مناسب قرار گرفته و به صورت زمینی از مرز خارج شده و در کشورهای جهانی عرضه می گردد.

در روش دریایی نیز بارگیری های اولیه در کشتی های مختلف انجام می‌ شود و در نهایت روانه بازار فروش در کشورهای مختلف می‌ شود.

صادرات شیره توت درجه یک به تمامی کشورها

صادرات شیره توت درجه یک به تمامی کشورها ارزش غذایی،‌ خواص درمانی و مصارف بسیار خوبی که شیره توت دارد و از طرف سالم و خالص بودن و کیفیت نهایی که در تولید این محصول در نظر گرفته می شود، بر صادرات آن به تمامی کشورها تاثیر گذاشته است.

صادرات شیره توت درجه یک به تمامی کشورها توسط شرکت صادراتی این ماده غذایی انجام می‌ شود و بهترین نمونه های آنها در بسته بندی های مختلف قرار گرفته و برای فروش به بازارهای جهانی آماده می‌ گردد.

صادرات این محصول با شرایطی صورت می‌ پذیرد که خریداران می‌ توانند آنها را با کیفیتی بسیار خوب به کشورهای مختلف عرضه کرده و خریداران بتوانند با اطمینان این ماده غذایی را سفارش داده و مصرف نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما