صادرات کلی شیره انگور یک کیلویی به کشورهای حاشیه خلیج فارس

صادرات کلی شیره انگور یک کیلویی به کشورهای حاشیه خلیج فارس و دریای عمان به کمک شرکت های بازرگانی و تجار انجام می شود. این کشورها جزء وارد کننده های اولیه و اصلی شیره ی انگور ایرانی می باشند. کیفیت این محصول باعث جذب مشتری هم از داخل ایران و هم در خارج از کشور شده است. مردم این کشورها مقدار زیادی شیره ی انگور مصرف می کنند و میل زیادی به خرید این محصول از کشور ایرانی به خاطر کیفیت بالای آن دارند.

صادرات کلی شیره انگور یک کیلویی به کشورهای حاشیه خلیج فارس

صفر تا صد صادرات شیره انگور خشک شده

صفر تا صد صادرات شیره انگور خشک شده برای صادرات انواع محصولات چندین مرحله باید انجام شود و البته هر کس نمی تواند و تنهای کسی که می تواند این محصول را صادر کند شرکت های بازرگانی و تجار می باشند. بنابراین هر تولید کننده ای زمانی که می خواهد وارد صادرات شود باید با این شرکت ها گفت و گو کند و زمانی که کارها به طبق روال انجام شد در نهایت صادرات محصول انجام می شود.

اولین اصلی که در صادرات باید در نظر گرفت این است که تولید کننده باید کیفیت محصولات خود را بالا ببرد یعنی به حدی برساند که مشتریان زیادی در آن سوی جهان هم خواستار خرید این محصول شوند. محصولی که می خواهند صادر کنند باید بسته بندی جذابی داشته باشد چون این نوع بسته بندی نه تنها باعث حفظ کیفیت محصول می شود بلکه باعث جذب مشتری هم از داخل ایران و هم در خارج از کشور می شود.

محصول مورد نظر به کمک کامیون از راه خشکی و یا دریا به کمک کشتی به کشورهای دیگر صادر می شوند. اگر محصول مورد نظر توانست نظر آن کشورها را جذب کند دوباره برای خرید دوباره اقدام می کنند. ارز حاصل از صادرات به تولید کننده اصلی باز گردانده می شود. تمام مراحل ترخیص و بارگیری و ارسال در گمرکات ثبت و ضبط می شود.

چالش ها و موانع پیش رو در صادرات شیره انگور شاهرودی

چالش ها و موانع پیش رو در صادرات شیره انگور شاهرودی موانعی هم پیش رو صادر کننده های شیره انگور شاهرودی و یا نمونه های دیگر وجود دارد. کشورهای مقصد برای صادرات باید شناخته شوند یعنی این که کشورهای اروپایی و حتی آسیای صغیر و غیره که جمعیت زیادی هم دارند باید به گونه ای جذب خرید این محصول شوند از این رو می توان در جشنواره ها و یا فروشگاه هایی که در این کشورها هر ساله برپا می شود محصول خود را در معرض دید و فروش قرار داد.

بازار این محصول زیاد است و اما شناختن محصول خود به دیگران باید در راس امور قرار گیرد. شرکت های بازرگانی و تجار این فعالیت را انجام می دهند و باید فعالیت خود را هم زیادتر از گذشته کنند و البته دولت و مسئولین هم باید توجه ویژه به امر صادرات داشته باشند. شیره انگور خالص شاهردوی در همه جای دنیا مشتری دارد و خوشبختانه روز به روز هم در حال گسترش است.

آشنایی با فرآیند صادرات شیره انگور خالص

آشنایی با فرآیند صادرات شیره انگور خالص آشنایی با فرآیند صادرات شیره انگور خالص برای کسانی که قصد ورود به این عرصه را دارند موثر است. در بازار انواع مختلف شیره ی انگور وجود دارد که خلوص هر کدام با دیگری متفاوت است. هر چه خلوص آن بهتر باشد مشتریان زیادی هم جذب خود می کند و البته برای صادرات این محصولات باید استانداردهای مختلفی را رعایت کرد به عنوان مثال برای خشک کردن انگور از فرآیندهای شیمیایی استفاده می کنند که ممکن است با مقداری شن و خاک هم ترکیب شود.

خشک کردن آن هم به صورت خانگی و هم در کارخانه ها انجام می شود. هر چه ناخالصی در آن کمتر باشد کشورهای دیگر تمایل بیشتری به خرید دارند. در هر کارخانه ای آزمایشگاه هایی وجود دارد که این میزان را به دست می آورد. حتی در کشورهای دیگر هم آزمایشگاه های مختلفی است که این محصول را ارزیابی می کند و بعد اقدام به خرید می کند. برای خرید شیره انگور خشک شده به این سایت مراجعه کنید و محصول مورد نظر را انتخاب و خرید نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما