عرضه شیره خرما تازه به صورت فله

شیره خرما فله را می توان به صورت تازه از مراکز اصلی عرضه انواع محصولات خوراکی طبیعی و ارگانیک با بهترین کیفیت دریافت کرد. قیمت شیره خرما عمده ارزانتر از سفارشات خرد محاسبه شده و به این ترتیب برای مشتری مقرون به صرفه تر خواهد بود. بسیاری از کارخانه های فعال در حوزه صنایع غذایی از جمله مشتریان عمده شیره خرما بوده و از خرید آن به شکل فله ای استقبال می کنند. قیمت هرکیلو شیره خرما با توجه به نوسانات بازار محاسبه خواهد شد.

عرضه شیره خرما تازه به صورت فله

عرضه فله شیره خرما به چه صورتی انجام می شود

عرضه فله شیره خرما به چه صورتی انجام می شود در میان محصولات باغی متعددی که در کشورمان پرورش می یابد، بدون شک خرما یکی از ارزشمندترین آنها است. شرایط آب و هوایی مساعد و خاک حاصلخیز در اکثر شهرهای جنوبی کشور موجب شده تا بهترین ارقام خرما در این مناطق رشد کرده و در حجم کلان وارد بازارهای داخلی و خارجی شود. خرما یک میوه گرمسیری است که می توان آن را به شکل تازه مورد مصرف قرار داد و یا فرآورده های جانبی متعددی از آن تهیه کرد. ترشی سیر با رب انار در بازار دارای فروش بالایی برخوردار می باشد.

بدون شک شیره خرما، اصلی ترین فرآورده خرما کلوته بوده که در ارزش های غذایی با میوه اصلی کاملا برابری می کند. امروزه واحدهای صنعتی بسیاری به کار تهیه و تولید شیره خرمای خالص و باکیفیت مشغول هستند. در مرکز عرضه شیره خرما بسته بندی می توان انواع مختلفی از شیره را مشاهده کرد که هر کدام از نوعی خرما گرفته شده اند.

به دلیل اینکه شیره خرما دارای خواص مفید فراوانی برای انسان است، همواره مصرف کنندگان زیادی به دنبال خرید آن هستند. مشتریان این محصول مایل هستند از قیمت به روز شیره خرما مطلع شده و هزینه ای اضافی در این باره پرداخت نکنند. بهترین راهکار برای صرفه جویی در هزینه ها و دریافت ارزانتر شیره خرما، سفارش عمده این محصول است.

عرضه فله شیره خرما توسط تامین کنندگان اصلی این محصول در بازار انجام می گیرد. شرکت پخش فعال در حوزه توزیع شیره خرما، این محصول را با بهترین سطح از کیفیت و ارزانترین قیمت به دست مصرف کنندگان در شهرهای مختلف کشور می رساند. برای عرضه فله ای شیره خرما، از دبه هایی بزرگ استفاده می شود که معمولا از 5 تا 10 کیلوگرم وزن دارند. ترشی سیر خانگی با قیمت مناسب در بازارزر عرضه و به فروش می رسد.

عرضه این محصول به دو روش فروش حضوری و اینترنتی در حال انجام است. امروزه امکان ثبت سفارشات اینترنتی برای مشتریان عمده شیره خرما فراهم شده و کار را برای آنها راحت تر ساخته است. مشتری در هر شهری که باشد می تواند از طریق فروشگاه اینترنتی معتبر، سفارش خرید شیره خرما را در حجم عمده ارائه داده و پس از پرداخت هزینه، آن را در آدرس دلخواه دریافت کند.

آشنایی با روش های عرضه شیره خرما

آشنایی با روش های عرضه شیره خرما

شیره خرما از جمله محصولات خوراکی است که فقط باید از فروشندگان معتبر دریافت شود. این محصول به دلیل ارزش های غذایی بالایی که دارد و نتایج مثبتی که بر سلامت انسان می گذارد، در میان مصرف کنندگان محبوب شده است. حال اگر شیره خرما از افراد سودجو دریافت شده که اطمینانی درمورد کیفیت محصول ارائه شده توسط آنها وجود ندارد، بدون شک برای سلامت انسان نتایج زیانباری به دنبال خواهد داشت.

برای خرید تمامی محصولات غذایی از جمله شیره خرما که به طور مستقیم برسلامت انسان تاثیر می گذارند، حتما آن را از فروشندگان معتبر دریافت کنید. روش های عرضه مستقیم شیره خرما متعدد هستند. در این روش ها تلاش شده است محصولی درجه یک در دسترس مصرف کنندگان قرار بگیرد که کیفیت و قیمت آن به خوبی تضمین شده باشد.

شیره خرما به دو شیوه فله ای و بسته بندی های حجمی به بازار عرضه می شوند. فروش فله ای این محصول با تخفیفات خوبی همراه شده و مقرون به صرفه تر است. اما مشتریان خرد هم می توانند با انتخاب این محصول در شیشه و ظروف مختلف، اقدام به خرید شیره خرما در حجم کمتری کنند.

روش های عرضه شیره خرما به شرح زیر می باشند:

  • فروش حضوری و مستقیم: امروزه در تمامی شهرها و مراکز استانی کشور، مراکز عرضه محصولات ارگانیک و طبیعی وجود دارد که در آن شیره خرمای اصل و مرغوب در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است. مشتری می تواند با مراجعه به این مراکز فروش، اطمینان داشته باشد شیره خرمای خریداری شده را کاملا بدون واسطه و مستقیم از فروشندگان اصلی دریافت کرده است.
  • فروش اینترنتی: مشغله های فراوان در زندگی و تمایل مشتریان برای صرفه جویی در وقت و انرژی موجب شده تا استقبال خوبی از عرضه اینترنتی شیره خرما شود. این نوع خرید هم در فهرست سفارشات مستقیم قرار گرفته و فروشگاه اینترنتی همانند یک پل ارتباطی میان تولیدکننده و خریداران عمل می کند.

بررسی مشکلات عرضه شیره خرما به صورت فله

بررسی مشکلات عرضه شیره خرما به صورت فله باوجود اینکه دریافت شیره خرما به صورت فله ای یک راهکار مناسب برای انجام خریدی مقرون به صرفه می باشد، اما عرضه فله ای این محصول با مشکلاتی همراه است. تولیدکنندگان شیره خرما هم مانند خریداران آن، مایل هستند این محصول را به شکل عمده به بازار عرضه کنند و از فروش فله ای شیره خرما کبکاب خشک استقبال می کنند، اما این امر همیشه هم به راحتی میسر نمی شود.

مشکلات عرضه شیره خرما به صورت فله متعدد است که برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

  • قیمت گذاری: تمامی مشتریان انتظار دارند با خرید محصول به شکل فله ای، آن را با قیمتی بسیار پایین تر از بازار دریافت کنند. اما بالا رفتن هزینه ها و نوسانات بوجود آمده در بازار موجب شده تا قیمت گذاری شیره خرمای فله هم دستخوش تغییراتی شده و در سطح انتظارات خریداران نباشد.
  • بسته بندی: برای بسته بندی شیره خرما فله از گالن های بزرگ و دبه های پلاستیکی استفاده می شود که اغلب فاقد شرایط لازم برای حفظ کیفیت اولیه محصول می باشند. بسته بندی نادرست شیره خرمای فله موجب شده تا محصول با افت کیفیت مواجه شود.
  • حمل و نقل: شیره خرمای فله به کامیون های بزرگی برای حمل و نقل نیاز دارد و چنین شیوه ای هزینه بر خواهد بود.

مرکز عرضه شیره خرما درجه یک به صورت بسته بندی

مرکز عرضه شیره خرما درجه یک به صورت بسته بندی مرکز عرضه شیره خرما درجه یک به صورت بسته بندی، همواره نمونه هایی باکیفیت، خالص و کاملا بهداشتی را در اختیار دارد که توسط فروشندگان باتجربه و متعهد در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. خرید از مرکز عرضه اصلی این اطمینان را به مشتری می دهد که شیره خرمای دریافت شده دارای بالاترین سطح از کیفیت بوده و قیمت گذاری آن هم تضمین شده می باشد.

سفارش عمده شیره خرمای بسته بندی شده، راهکاری در جهت صرفه جویی بیشتر در هزینه ها می باشد که همواره مورد توجه و استقبال مشتریان قرار می گیرد. توزیع کننده اصلی شیره خرما، محصولی درجه یک را با قیمتی ارزان به دست مصرف کنندگان در گوشه و کنار کشور می رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما