قیمت بهترین شیره خرما زاهدی

یکی از فراورده های خرما، شیره خرما می باشد که توسط شرکت های تولید کننده این محصول تولید و به سایر کشور ها صادر می شود. در داخل کشور مراکزی وجود دارد که شیره خرما زاهدی را به صورت عمده تولید می کنند و آن را در بازار های داخلی و خارجی عرضه می کند. صادرات این محصول توسط افراد باتجربه و کاردان صورت می گیرد فروش شیره خرما صادراتی در بسته بندی های کاملا بهداشتی و با کیفیت و گاهی به صورت بسته بندی های بزرگ به عنوان شیره خرما صادراتی فله صورت می گیرد.

قیمت بهترین شیره خرما زاهدی

بهترین نوع شیره خرما کدام است

بهترین نوع شیره خرما کدام است بهترین نوع شیره خرما شیره خرما طبیعی می باشد و عواملی نظیر نوع و کیفیت خرما مصرفی، روش تهیه و …. تاثیر بسیاری در کیفیت محصول به دست آمده دارد.

شیره خرما به دو صورت سنتی و صنعتی تولید می شود که برای تهیه شیره خرما صنعتی باکیفیت یک سری مراحل باید انجام شود که عبارتند از: مرحله اول شستشو و ضدعفونی کردن خرما ها می باشد و سپس آن ها را هسته گیری می کنند بعد از این مرحله عصاره گرفتن خرما شروع می شود سپس تصفیه کردن گوشت و عصاره خرما و هنگامی که آب خرما یا همان عصاره آماده شد آن را حرارت می دهند تا غلیظ شود سپس شیره آماده را پاستوریزه کرده و در بسته بندی های های کاملا بهداشتی و لوکس آن ها را بسته بندی می کنند.

از مشخصات این محصول می توان به بهداشتی بودن آن اشاره کرد این نوع شیره کاملا با دستگاه های اتوماتیک تهیه می شود و دست و نیروی انسانی در آن دخالتی ندارند، دارای رنگ و مزه ی طبیعی است و غلظت آن استاندارد است؛ چون حرارت به صورت ملایم و غیر مستقیم صورت می گیرد دارای یکنواختی و غلظت یکسانی است و تلخ و سوختگی ندارد.

این نوع شیره برای صادرات در بسته بندی های کاملا شیک و زیبا بسته بندی می شوند در بسته بندی های کوچک و بزرگ به صورت بهداشتی و استاندارد صورت می گیرد شیره خرما به روش صنعتی پاستوریزه و تصفیه می شود و این یکی از مشخصات اصلی آن می باشد عاری از هرگونه ناخالصی مانند شاخ، برگ و..می باشد به شیره خرما در روش صنعتی مقدار کمی آب اضافه می کنند و به وسیله دستگاه ها عصاره آن را عصاره گیری می کنند.

پخش عمده شیره خرما زاهدی

پخش عمده شیره خرما زاهدی توزیع شیره خرما زاهدی به صورت مستقیم و عمده از شرکت های تولید کننده آن صورت می گیرد این محصول به صورت بسته بندی شده و فله ای در بازار فروش عرضه می شود. برای خرید آن می توانید به صورت عمده و بدون واسطه آن را از سایت های اینترنتی در حال حاضر با قیمت مناسب خریداری کنید این محصول را می توانید از سوپرمارکت های شهر نیز به صورت فله و بسته بندی شده خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما