قیمت شیره انگور زرد در فروشگاه ها

انگور زرد از میوه های شیرین و بسیار آبدار است که میوه آن طول عمر کمی دارد و برای استفاده از خواص زیاد این میوه باید با روش های کاملاً بهداشتی و تجهیزات مناسب شیره آن استحصال شود. بهترین شیره مذکور در فروشگاه‌های عرضه این محصول به خریداران ارائه می شود و مشتریان قیمت شیره انگور زرد را مستقیماً از طریق این فروشگاه ها استعلام کنند و بر اساس قیمت اعلام شده نسبت به تهیه برای خود اقدام می نمایند

قیمت شیره انگور زرد در فروشگاه ها

قیمت شیره انگور زرد تحت تاثیر چه عواملی است

قیمت شیره انگور زرد تحت تاثیر چه عواملی است شیره انگور زرد پس از چیدن میوه تازه از درخت مو در چندین مرحله با استفاده از دو روش سنتی یا صنعتی تولید می‌شود و در نهایت محصولی به دست می‌آید که قیمت آن متاثر از عوامل بسیار مختلفی قرار دارد که به تعدادی از آنها به اختصار اشاره خواهد شد.

مهمترین عامل تاثیرگذار در قیمت این شیره نرخ میوه تازه آن است به این صورت که ماده اولیه برای تولید این محصول میوه انگور زرد است که قیمت آن مستقیماً بر قیمت خرید شیره انگور زرد تاثیر می گذارد بنابراین چنانچه این میوه را بتوان با قیمت ارزان تری تهیه نمود بدون شک نرخ شیره به دست آمده از آن نیز ارزان تر خواهد بود.

میزان غلظت مواد مغذی و قندهای موجود در شیره انگور نیز شاخصی برای قیمت گذاری این محصول است به این صورت که هر چه تراکم مواد مغذی در حبه انگور بیشتر باشد، آب انگور گرفته شده برای غلیظ شدن به حرارت کمتری نیاز دارد و فرآیند تولید شیره سریعتر انجام می شود و به این ترتیب با کاهش هزینه‌های تولید قیمت شیره نیز کمتر خواهد شد.

استفاده از تجهیزات و روش های استاندارد برای آبگیری میوه انگور ، نرخ شیره آن را تغییر می دهد چون این تجهیزات برخلاف امکانات و وسایل سنتی قادر به آب گیری کامل از میوه انگور هستند و تنها چیزی که پس از آبگیری از میوه انگور برجای می گذارند محصولی کاملا بی آب است بنابراین قیمت شیره به دلیل تولید بیشتر آن ارزان تر خواهد شد.

دسترسی راحت به میوه انگور و نزدیکی کارخانه تولید کننده شیره باعث پایین آمدن قیمت این محصول می شود. اما در صورتی که بین مزارع پرورش انگور مذکور و کارخانه تولیدی فاصله زیادی وجود داشته باشد هزینه های حمل و نقل نیز به هزینه تولید شیره اضافه می شود و به این شکل قیمت خرید شیره انگور زرد درجه یک ایران افزایش بیشتری خواهد داشت.

چه عواملی بر بالا رفتن قیمت شیره انگور زرد تاثیرگذار است

چه عواملی بر بالا رفتن قیمت شیره انگور زرد تاثیرگذار است قیمت شیره انگور زرد به عنوان یکی از شیره های انگور درجه یک در کشور گاهی به دلایل کاملا مشخص و تحت تاثیر عوامل مختلف با افزایش قابل توجهی مواجه می‌شود و این افزایش قیمت ممکن است در فروش و صادرات این محصول تغییراتی را ایجاد نماید که ما در اینجا به چند مورد از این عوامل به طور خلاصه اشاره می کنیم :

بالا رفتن هزینه‌های تولید شیره انگور از جمله هزینه های کارگری و قیمت بالای تجهیزات خریداری شده برای کارخانه تولیدکننده این شیره یکی از مهمترین دلایل بالا رفتن نرخ شیر می باشد.

نوع بسته بندی که برای این محصول در نظر گرفته می شود معمولاً از نوع جار شیشه ای است که یکی از ظروف گران قیمت به شمار می رود که استفاده از آن افزایش نرخ شیره را به همراه دارد در حالی که ظروف پلاستیکی کمترین تاثیر گذاری را در قیمت تمام شده شیره خواهند داشت.

کاهش میزان تولید شیره به دلایل مختلف باعث بالارفتن نرخ این محصول می شود چون از یک طرف عرضه با کاهش مواجه شده و از طرف دیگر جوابگوی تقاضای موجود برای این محصول نخواهد بود که در نتیجه آن نرخ شیره افزایش می یابد.

هر چه شیره غلیظ تر باشد و میزان آب موجود در آن به حداقل مقدار ممکن برسد قیمت آن افزایش خواهد یافت چون برای تولید این شیره انگور بیشتری استفاده شده است و هزینه‌های تولید نیز بیشتر می باشد.

نقش کیفیت شیره انگور زرد در قیمت آن

نقش کیفیت شیره انگور زرد در قیمت آن یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت شیره انگور زرد کیفیت آن است و بین این دو رابطه مستقیمی وجود دارد مثلاً هر چه شیره خالص تر بوده و هیچ نوع ماده جامد در آن وجود نداشته باشد کیفیت آن بالاتر است و در نتیجه قیمت فروش بهتری نیز خواهد داشت علاوه بر این عدم استفاده از مواد نگهدارنده در شیره باعث می‌شود به عنوان محصولی با کیفیت شناخته شود و قیمت نسبت به شیره های معمولی بالاتر خواهد رفت.

درجه غلظت شیره مذکور بر قیمت آن تاثیر مستقیمی دارد یعنی شیره غلظت تر از قیمت بالاتری برخوردار می شود چون آب موجود در شیره بیشتر حذف شده همچنین مدت زمان نگهداری آن نیز بیشتر می شود.

بهداشتی بودن شیره در بالا بردن کیفیت این محصول بسیار موثر است؛ در تهیه این شیره از تجهیزات بروز استفاده شده است که باعث از بین رفتن هر نوع آلودگی در آن می‌شود و در نهایت محصول به دست آمده قیمت بالاتری خواهد داشت.

رنگ و ظاهر این محصول نیز شاخصی تاثیر گذار و بسیار مهم در قیمت گذاری آن است و محصولات با ظاهری جذاب دارای قیمت بالاتری هستند علاوه بر این نوع ترکیبات موجود در شیره نیز بر قیمت آن تاثیر می گذارد و هر چه ارزش غذایی این محصول بالاتر رود قیمت نیز افزایش می یابد.

قیمت شیره انگور زرد طبیعی در سال گذشته

قیمت شیره انگور زرد طبیعی در سال گذشته قیمت شیره انگور زرد 350 گرمی تحت تاثیر عوامل زیادی نوسان دارد و این نوسانات در سال گذشته افزایش چشمگیری به خود دیده است که یکی از دلایل آن افزایش لجام گسیخته تورم در کشور است؛ برای آگاهی دقیق از قیمت این محصول در سال گذشته باید با تولید کننده آن تماس گرفت و نرخ را و تنها از طریق تولید کننده اصلی محصول به دست آورد.

برای استعلام قیمت شیره روش‌های زیادی از طریق تولید کننده پیشنهاد شده است مثلاً خریدار در تماس تلفنی با آن امکان استعلام قیمت را پیدا می‌کند همچنین مشتری با مراجعه به همین سایت از روش‌های مختلف من جمله شبکه های اجتماعی نرخ محصول را به دست خواهد آورد.

امکان استعلام قیمت به صورت آنلاین از همین جا برای همه فراهم است و مشتریان بدون این که هزینه رفت و آمد داشته باشند ابتدا از قیمت شیره انگور زرد طبیعی مطلع می شوند سپس این محصول را با قیمت عمده در کم ترین زمان ممکن برای خود تهیه می کنند تا در بسته بندی های شیشه ای و پلاستیکی تمیز برای آن ها به مکان دلخواه ارسال گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما