قیمت شیره ی انگور اصل در فروشگاه های اینترنتی

قیمت شیره‌ی انگور اصل در فروشگاه های اینترنتی متغیر است. اگر مقایسه ای بین قیمت ها داشته باشید متوجه خواهید شد که قیمت های اعلام شده با یکدیگر تفاوت دارند. مهم ترین علل تغییر در قیمت ها به وزن بسته بندی، نوع بسته بندی، شرکت تولید کننده شیره انگور و درجه کیفی محصول عرضه شده بر می گردد. بسیاری از کسانی که به دنبال خرید با قیمت مناسب هستند می توانند با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی و مقایسه قیمت ها، شیره انگور را با قیمت مورد نظر یافته و خریداری کنند.

قیمت شیره ی انگور اصل در فروشگاه های اینترنتی

چه عواملی بر افت قیمت شیره انگور تاثیرگذار است

چه عواملی بر افت قیمت شیره انگور تاثیرگذار است

شیره انگور یکی از خوشمزه ترین و مغذی ترین انواع شیره هایی بوده که در بازار موجود و از فروش خوبی برخوردار است. این شیره طبیعی که از دانه های انگور به دست می آید با نرخ های متفاوتی به فروش می رسد. در برخی از مواقع سال قیمت این شیره با تغییرات محسوسی روبه رو شده و افت می کند.

عوامل مختلفی می تواند سبب افت قیمت شیره انگور شود که از مهم ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. عدم تناسب عرضه و تقاضا
  2. پایین بودن کیفیت محصول عرضه شده
  3. تخفیف های قابل توجهی که بر روی محصول در برخی از مواقع سال گذاشته می شود.

زمانی که شیره انگور تولید شده بیشتر از تقاضای آن در بازار باشد و در واقع خریداری برای محصول وجود نداشته باشد قیمت آن با افت روبه رو می شود چرا که فروشنده مجبور است برای آنکه محصول را سریع تر بفروشد قیمت آن را کاهش دهد.

از طرف دیگر کیفیت پایین برخی از شیره های انگوری که تولید و عرضه می شود پایین بوده و به همین دلیل با عدم استقبال مشتری روبه رو می شود. همین عدم خرید مشتری سبب می شود محصول افت قیمت را تجربه کرده و نرخ پایین تری برای فروش حداکثری عرضه شود.

همچنین زمانی که فروشگاه های بزرگ برای انبارگردانی محصولات خود را عرضه می کنند قیمت ها را با تخفیف حداکثری ارائه کرده تا مشتری بتواند با هزینه کمتر خریدش را انجام دهد.

آیا نوع بسته بندی شیره انگور بر قیمت آن تاثیرگذار است

آیا نوع بسته بندی شیره انگور بر قیمت آن تاثیرگذار است

یکی از مواردی که در تولید و عرضه محصولات غذایی از اهمیت زیادی برخوردار بوده و به فروش حداکثری آنها کمک می کند، مسئله بسته بندی می باشد. شیره انگور در بازار ایران از فروش خوبی برخوردار است. در این میان برخی شیره انگور تولید شده توسط برخی از برندها از فروش بالاتری برخوردار است.

با دقت در علل فروش بالاتر برخی از شرکت های تولید کننده شیره انگور اولین موضوعی که پس از کیفیت مطلوب توجه ما را به خود جلب می کند، نوع بسته بندی محصول می باشد.

زیبایی ظاهری بسته بندی به خوبی می تواند نظر خریدار را در نگاه اول به خود جذب کند. به همین دلیل بسیاری از افراد زمانی که برای خرید شیره انگور به بازار مراجعه می کنند ترجیح می دهند محصولی را انتخاب کنند که دارای بسته بندی اصولی و بهداشتی باشد.

درج تاریخ تولید و انقضای محصول بر روی بسته بندی، درج جدول حقایق تغذیه ای، آرم شرکت، آدرس و شماره تلفن بر روی یک بسته بندی کامل و اصولی می تواند این اطمینان خاطر را برای خریداران ایجاد کند که محصولی با کیفیت مطلوب انتخاب می کنند.

آشنایی با نحوه تعیین قیمت شیره انگور در ایران

آشنایی با نحوه تعیین قیمت شیره انگور در ایران

ملایر به عنوان قطب تولید شیره انگور در ایران شناخته می شود. شیره انگور تولید شده در ملایر به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارد علاوه بر بازارهای داخلی به کشورهای مختلفی هم صادر می شود. قیمت شیره انگور در ملایر به دلیل آنکه محل اصلی تولید آن است ارزان تر از دیگر نقاط کشور است.

به همین دلیل بسیاری از افرادی که به صورت عمده خرید می کنند هر ساله و در فصل پخت شیره انگور به این شهرستان سفر کرده و خرید سال خود را انجام می دهند. عوامل مختلفی در تعیین شیره انگور دخالت دارند که در ادامه مطلب به آن اشاره خواهیم کرد.

از مهم ترین دلایلی که در قیمت گذاری شیره انگور موثر است می توان موارد زیر را برشمرد.

  • اینکه از چه نوع انگوری برای تولید شیره استفاده شده است.
  • درجه خلوص شیره انگور
  • روش پخت شیره انگور
  • عرضه با واسطه یا بدون واسطه محصول

در یک جمع بندی کلی می توان گفت که هرچه خلوص شیره انگور بالاتر باشد قیمت نهایی که برای آن در نظر گرفته می شود بالاتر است. برخی از شیره های انگور خلوص کافی ندارند و دانه های انگور یا مقدار کمی خاک در ته ظرف ته نشین می شود که این مسئله می تواند بر روی قیمت نهایی که برای آن تعیین می شود اثر مستقیمی داشته باشد.

از سوی دیگر اگر واسطه ها نقشی در فروش داشته باشند بالطبع قیمت ها به دلیل حاشیه سودی که دلال برای خود در نظر می گیرد، بالاتر خواهد بود اما اگر تولید کننده خود بتواند زنجیره تولید و فروش محصولش را راه اندازی کند شیره انگور با قیمت ارزان تری به دست مصرف کننده می رسد.

قیمت کیلویی شیره انگور اصل در بازار بزرگ تهران

قیمت کیلویی شیره انگور اصل در بازار بزرگ تهران

قیمت شیره انگور اصل کیلویی در بازار بزرگ تهران بسیار مناسب تر از نرخ هایی است که در فروش جزیی به خریداران اعلام می شود. شیره انگور اصل ملایر که باکیفیت ترین شیره انگور تولید شده در کشور است در فروش عمده قیمت پایین تری داشته و به همین دلیل کسانی که به دنبال شیره انگور 100 درصد خالص ملایر هستند ترجیح می دهند آن را فروشنده عمده خریداری کنند.

البته قیمت ها در بازار متغیر است و برای آنکه بتوان از قیمت روز اطلاع لازم را قبل از خرید حاصل کرد علاوه بر روش حضوری به صورت اینترنتی هم می توان اقدام نمود. در فروش اینترنتی علاوه بر اینکه قیمت ها به روز است به دلیل رقابت شدیدی که در این بازار وجود دارد بسیاری از فروشندگان تلاش می کنند تا با کمترین سود مشتریان بیشتری را به سوی خود جلب کنند.

به همین دلیل در بازار بزرگ تهران فروشندگان شیره انگور به صورت آنلاین هم محصول خود را عرضه می کنند و اگر شما به دنبال خریدی ارزان تر و البته با صرفه اقتصادی بیشتری هستید می توانید به صورت اینترنتی هم خریدتان را انجام دهید.

مهم ترین مزیت این روش خرید علاوه بر هزینه کمتری که پرداخت می کنید، صرفه جویی در زمان است. به خصوص زمانی که به دلیل دوری راه یا مشغله های کاری زیاد زمان زیادی برای خرید ندارید سفارش آنلاین بهترین روش برای خرید شیره انگور کیلویی با قیمت ارزان تر می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما