مرکز تامین شیره خرما سفید

مرکز تامین شیره خرما سفید و ارده دزفول، یکی از فعالان اصلی در این عرصه می باشد. به همین دلیل توانسته با ارائه محصول با مرغوبیت بالا و قیمت مناسب به رونق گرفتن بازار این خوراکی خوشمزه و ترغیب مشتریان کمک کند. شیره خرما یکی از محصولات اصلی خرما می باشد که مصرف آن با خرما برای دریافت خواص خرما هیچ تفاوتی ندارد. چون تمام ویتامین ها، مواد معدنی و مغذی میوه خرما در آن وجود دارد.

مرکز تامین شیره خرما سفید

درمان کم خونی با شیره خرما

درمان کم خونی با شیره خرما درمان کم خونی با شیره خرما به راحتی امکان پذیر می باشد. چون منبع آهن است و می تواند به افزایش گلبول های قرمز خون کمک کند و کمبود آهن در بدن را جبران می کند و آهن مورد نیاز بدن را تامین می کند و از علائم کم خونی مانند سرگیجه، ضعف و سستی جلوگیری می نماید به همین دلیل برای زنان و افرادی که به کم خونی مبتلا هستند بهترین خوراکی می باشد علاوه بر این شیره خرما خاصیت های فراوان دیگری هم دارد. به عنوان نمونه منبع انواع ویتامین ها مانند ویتامین های گروه ب، ویتامین A1 و ویتامین ث و بسیاری مواد معدنی است که این ها باعث شده اند شما نیازی به مصرف هیچ گونه مولتی ویتامینی نداشته باشید. شما با مصرف آن می توانید کلسترول خون خود را کاهش دهید چون فاقد از کلسترول است و چربی کمی دارد. کرم کنجد در بسته بندی مناسب در بازار به فروش می رسد.

غنی از پروتئین می باشد به همین دلیل به حفظ ماهیچه ها و عضلات کمک شایانی می کند و ورزشکاران قبل از تمرینات ورزشی با مصرف آن می توانند پروتئین مورد نیاز بدن خود را افزایش دهند باعث تحریک اسپرم و تقویت عملکرد جنسی می شود چون دارای مقدار زیادی flavonoid و استرادیول است ویتامین آ دارد به همین دلیل به درمان شب کوری کمک می کند و خطر ابتلا به عفونت چشم را کاهش می دهد.

فعالیت ضد توموری و ضد سرطانی دارد و سرعت رشد سلول های سرطانی کولورکتال را کاهش می دهد باعث افزایش سلامت استخوان ها می شود چون حاوی عنصر بو می باشد منیزیم، کلسیم و پتاسیم دارد و با بیماری های استخوانی و پوکی استخوان مبارزه می کند برای عملکرد سیستم ایمنی مفید می باشد چون دارای مقادیر زیادی مواد معدنی و منیزیم است با التهاب مبارزه می نماید باعث باز شدن دهانه رحم می شود که این موجب می گردد وضع حمل آسان تر شود و همین ها باعث شده اند خرید شیره خرما صادراتی و فروش شیره خرما همیشه و در هر شرایطی بازار گرمی داشته باشند.

عرضه انواع شیره خرما سفید

عرضه انواع شیره خرما سفید عرضه انواع شیره خرما سفید به صورت آنلاین رونق فراوانی گرفته است. چون با این روش عرضه کنندگان می توانند بازار هدف خود را گسترش دهند و مشتریان فراوانی از سراسر کشور پیدا کنند. علاوه بر این مزیت های فراوان استفاده از شیره خرما باعث شده عرضه پر رونقی داشته باشد که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • در برابر شکرک زدگی در دمای 4 درجه تا حداقل 48 ساعت مقاومت بالایی دارد.
  • بوی ترشیدگی، سوختگی و کپک زدگی نمی دهد‌.
  • فاقد از مواد افزودنی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما